2LP „Filharmonia” z autografem Siczki

125,00 

SKU: MY-LP-FIL Kategoria:

Na stanie

Opis

KSU – „Filharmonia”
Nowe płyty: 2LP, bez oryginalnej folii, z autografem Siczki !
Wytwórnia: Mystic

Tym razem „Siczka” i jego ekipa mają dla swoich wiernych fanów prawdziwą niespodziankę, jakiej przez te wszystkie lata nie było – specjalne wydawnictwo zarejestrowane 5 października 2025 roku podczas koncertu KSU Akustycznie w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie. To album pt. „Filharmonia” zawierający 21 piosenek, utrzymanych w klasycznym stylu wypracowanym przez prawie pięć dekad lat działalności zespołu, gdzie emocje, pasja i miłość do punk rocka grają pierwsze skrzypce. Wydawnictwo jest dostępne w formatach CD (trzy różne warianty okładki) i 2LP gatefold.

2LP:
Strona A
1. Rozbity dzban
2. Moja nienawiść, moja depresja
3. Za mgłą
4. Liban
5. Moje Bieszczady I

Strona B
1. Sen martwego Boga
2. Pod prąd
3. Ludzie bez twarzy
4. Moje Bieszczady 2004
5. Kiedy naród umiera

Strona C
1. Tańczący z czasem
2. Skazany na 716 dni
3. Pościg
4. Moje stąd
5. Wojna niewojna

Strona D
1. Deszcz
2. Nic nie powiedziała
3. Obywatel
4. Moje Bieszczady II
5. Jabol punk
6. 1944